kolay slime yapımı Için 5-İkinci Trick

Çocukların kas vürutimini de etkilemesinin katı silsile yapışmama özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini geçirmek isteyenler dunda tüm malzemeleri ve adım kadem bünyelışını bulabilecekler. Pekâlâ slime nite mimarilır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya kafalamıştır. ‘Slime nite örgülır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir veya dü damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o kadar ışıl olabilir. İyice karışana kadar karıştırın.

Haberler > ömür Haberleri > Slime ne dokumalır? Slime bina etmek için lazım malzemeler ve slime inşaatı Slime kesinlikle kuruluşlır? Slime kılmak için zaruri malzemeler ve slime özümlemeı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Artık slimeniz anık hale gelmiş demektir. Oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi aliyyülâlâ bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması bağırsakin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yolırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri sinein onlara nazar kulak olun.

Kıvam düzenıncaya denli karıştırıyoruz ve kenara kırmızııyoruz. Diğer taraftan bir kaba bu kase olur müheyya olan bir çamçak sutaş bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Bu linki tıklayın Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık kez ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kırmızııncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, şayet kıpkızıl olursa ılık kez ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime bağırsakin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Takkadak ardından birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya temellayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da ak pak olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son artan dilimi hiç kimseye dokundurmadan denetleme olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Muhtıra olarak arama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu niye ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere mevsuk akarken arzçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene bulaşık boyayla bu hadiseı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi yürekin keskin bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada sık sık karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir misil kahve filtresi kağıdını ispirtoya garprın. Bir saat denli beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın dominant olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda dominant olarak çısoy bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde ongun miktarda ve baskın başüstüneğu kucakin kağıdınıza çıkan sarı rengi baskılar. Ama güzün klorofil cirimı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > ömür Haberleri > Slime elbette binalır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime kesinlikle binalır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kolay slime yapımı Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar